Friday, July 19, 2013

Struga,Macedonia


Në këtë tre mujor na janë marr treqind mijë euro nga buxheti, ndërsa Ohrit imagjinoni apsurdin i janë dhënë tre million euro nga buxheti i shtetit për një borxh të përbashkët të Ohrit dhe Strugës.Kjo sonte është dëshmia më e mirë se sado që të përpiqen të na pengojnë ne të gjithëve si ekip, që Strugën ta shndërrojmë në një qytet të bukur dhe atraktiv për turizmin, ata nuk do t’i arrijnë.Ne do të dimë edhe me iniciativat tona Strugën ta bëjmë të bukur dhe tërheqëse për turizmin”

English:
In the three months we have taken three hundred thousand euros from the budget Ohrid apsurdin imagine given three million euros from the state budget for a joint debt Strugës.Kjo Ohrid and tonight is the best proof that however try to prevent us all as a team, Struga transformed into a beautiful and attractive for tourism, they will not know arrijnë.Ne will Struga with our initiatives to make beautiful and attractive for tourism ".

SUMMER:Photo from Mujaj

3


Shkëndije Mujaj ka ndarë me fansat e saj të tjera foto bombastike të saj
“Kam qejf me i lodh meshkujt, hahahaha,” shkruan bukuroshja.Një ditë më parë ajo publikoi një tjetër foto duke pyetur: “A po kënaqeni me mua?”Askush nuk do ta besonte qe te pasmet e saj jane natyrale.Shkendije Mujaj, kengetarja -kosovare e cila po jeton ne Zvicer, keto dite ne faqen e fansave te saj ka publikuar disa foto te reja ne te cilat shihet e veshur vetem me tanga duke reklamuar trupin dhe duke nxjerre ne pah prapanicen e saj te re.

Tuna:Feeling crazy


Kengetarja nga Maqedonia Altuna Sejdiu ka performuar ne Rinora 4 ku te gjithe fansat e saj i ka bere te luajne mendesh me levizjet e saj teper provokuese per te pare pamjet Kliko me Poshte ..

Altuna Sejdiu:Birthday

Altuna Sejdiu gjate festimit te ditelindjes se saj , kengatri i famshem Getoar Selimi kerkoi nga ai qe te ja han zogun..Por Tuna nuk e refuzoi.
aa

Ciljeta : DUBAI


 Ciljeta gjate pushimeve  Filmohet Duke Kryer Mardhanje Me Nje Anglez ne Dubai.Ne baze te informatave qe posedojm Ciljeta ka mardhenie me kete njeri i cili emri i tij mbetet anonim,por ajo nuk e ka mohuar kete lajm.