Friday, July 19, 2013

SUMMER:Photo from Mujaj

3


Shkëndije Mujaj ka ndarë me fansat e saj të tjera foto bombastike të saj
“Kam qejf me i lodh meshkujt, hahahaha,” shkruan bukuroshja.Një ditë më parë ajo publikoi një tjetër foto duke pyetur: “A po kënaqeni me mua?”Askush nuk do ta besonte qe te pasmet e saj jane natyrale.Shkendije Mujaj, kengetarja -kosovare e cila po jeton ne Zvicer, keto dite ne faqen e fansave te saj ka publikuar disa foto te reja ne te cilat shihet e veshur vetem me tanga duke reklamuar trupin dhe duke nxjerre ne pah prapanicen e saj te re.

No comments:

Post a Comment